Tworzymy niezależną polską markę

Manufaktura odzieży i pracownia artystyczna

Jak to działa

Wszystkie nasze nadruki są tworzone ręcznie za pomocą piórka i tuszu, przez zdolnego artystę plastyka – Jarka Gewinnera, natomiast przetwarzane na formę odzieżową przez Gosię Gewinner.
Nasz zespół świetnie się uzupełnia, a charaktery tworzą fuzję fantazji i praktycznego podejścia, dzięki czemu nasze projekty są jednocześnie pomysłowe, pełne polotu, a zarazem wygodne i komfortowe w użytkowaniu.
Twórcy marki

Małgorzata i Jarosław Gewinner

 „Jesteśmy dwójką artystów, a także mężem i żoną, którzy oprócz miłości do siebie nawzajem pielęgnują miłość do sztuki i mody. Owocem tych dwóch pasji jest marka Deep Forest.
Lubimy patrzeć jak się rozwija i zmienia.
Żyje blisko natury, oddycha nią, często błądzi w bezkresnym oceanie własnej fantazji, ma też szalone i nieprzewidywalne pomysły, pełne abstrakcji. Jej wyobraźnia jest nieograniczona, pomysły czerpie z wewnętrznych pokładów kreatywności.
Deep Forest to głęboki i przepastny las naszej wyobraźni, nigdy nie wiemy czym nas zaskoczy, w jakie nieodkryte jeszcze tereny kreatywności nas zaprowadzi…. jaka będzie kolejna graficzna podróż … jeśli chcesz się przekonać, to chodź z nami eksplorować niewyczerpane pokłady twórczości!”
„Najbardziej w mojej pracy lubię moment, kiedy idea nabiera realnych kształtów, czyli chwilę kiedy moje rysowane projekty zamieniają się w gotowe sukienki, koszulki czy bluzy.
Te magiczne momenty, sprawiają, że czuję spełnienie i radość, którą chcę przekazać Tobie za pośrednictwem moich kolekcji. Noś je tak, jak lubisz i kiedy masz na to ochotę, życzę ci, żeby dawały Ci one taką samą radość, jaką ja odczuwam przy ich tworzeniu.
Bo życie jest warte tego, żeby sprawiać sobie małe radości.”

- Małgosia

„Dla mnie liczy się nieograniczona swoboda twórcza i odwaga w wyrażaniu siebie. Moje prace są pełne ukrytych symboli i szczegółów do odkrycia. Daj się zaskoczyć przez tajemnicze wizje pochodzące z głębin mojej wyobraźni. Miej odwagę przyjąć pod swój dach kawałek dzikiego świata, który niejednokrotnie Cię zadziwi i wprawi w zdumienie!
Zapraszam Cię, wejdź do mojego świata i daj się ponieść fantazji! Jeśli lubisz marzyć, to jesteś we właściwym miejscu. Niech magiczny świat moich rysunków będzie alternatywą dla szarej codzienności.  Wierzę, że codzienna dawka obcowania ze sztuką może zmienić świat na lepszy.”

- Jarek

„Skąd się wziął się pomysł, aby razem z mężem stworzyć markę Deep Forest? Przede wszystkim z naturalnej pasji do projektowania i szycia, które były ze mną od zawsze. Ale wiem, że nic bym nie osiągnęła, gdyby nie mój Mąż, który zawsze motywuje mnie do działania, wspiera moje wybory. Dodaje mi odwagi, aby zrobić kolejny krok w stronę realizacji marzeń.
Mój talent to tylko połowa naszego sukcesu. Jego zdolności były motorem moich działań. Wierzę w Niego, a on uwierzył we mnie. Wiem, że razem możemy więcej, żeby nie powiedzieć patetycznie, że wszystko. Uzupełniamy się nie tylko jako osobowości, ale również zawodowo. To pozwoliło nam stworzyć nową jakość.”

- Małgosia

Coś więcej o naszych produktach

Oczywiście. Nawet dużo więcej.
Przeczytaj, bo to stanowi o naszej jakości, jak i o misji całego przedsięwzięcia.

Po prostu Oryginalność. Bez ściemy!

Każdą sztukę projektujemy i wykonujemy własnoręcznie w naszej pracowni w Bielsku-Białej. Nasze projekty powstają z mięciutkiej polskiej bawełny z dbałością o staranne wykonanie każdego detalu.

Do nadruków używamy ekologicznych farb wodnych przyjaznych dla środowiska naturalnego, a nasza bawełna posiada certyfikat OEKO-TEX standard 100.

Wyróżnikiem naszych wyrobów odzieżowych jest wykorzystanie do produkcji wyłącznie naturalnych materiałów bawełnianych, które są miłe w dotyku, oddychają i nie elektryzują się.

Pełny nadruk na bawełnie – w odróżnieniu od konkurencji, oferujemy bardzo efektowne nadruki dużego formatu na materiale bawełnianym, który jest oddychający i przyjemny w użytkowaniu.

Wszystkie nadruki na naszej odzieży i akcesoriach to reprodukcje ręcznie rysowanych grafik tworzonych przez artystę plastyka Jarosława Gewinnera. Każdy projekt jest jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny.

Jesteśmy polską manufakturą, która kontroluje cały proces powstawania produktu na miejscu w Polsce, od projektu, poprzez etap wytwarzania, aż do momentu wysłania zamówienia klientowi. Używamy surowców polskiej produkcji, wspieramy rodzimych podwykonawców i przestrzegamy zasad Fair Trade. Kupując nasze produkty, dajesz pracę konkretnym ludziom.

Ceny – nie są sieciówkowe, bo nie znajdziesz tu masowej produkcji. Jesteśmy nastawieni na jakość i trwałość, dlatego nasze produkty potrzebują czasu, żeby mogły powstać i opuścić pracownię. Na cenę składają się wysokiej jakości materiały (głównie nasza polska bawełna, pochodząca z Łodzi), dodatki (również polskie, zamki, guziki taśmy, itp.), koszty druku cyfrowego, do którego używamy farb ekologicznych, trwałych i bezpiecznych dla środowiska naturalnego oraz podatki (jesteśmy legalnie działającą firmą).